SERWISANT ,ELEKTRONIK

Big5 s.c.

42-200 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma (specjalizująca się w serwisie urządzeń GSM i proste zabiegi w podłączaniu alarmów), poszukuje osoby na stanowisko: Serwisant / Elektronik/ Tester urządzeń IT/ anten.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku pracy będzie odpowiedzialna za diagnozowanie usterek, testowanie, naprawę, inspekcję wizualną oraz za wymianę komponentów elektronicznych.

Wymagania:

- umiejętność czytania schematów elektronicznych
- znajomość podstaw elektroniki
- umiejętność lutowania gorącym powietrzem i lutownicą kolbową
- chęć doskonalenia swoich umiejętności
- podstawowe umiejętności w naprawach

Oferujemy

- umowa o pracę
- stabilność zatrudnienia
- dostęp do nowoczesnych technologii w pełni wyposażone, nowoczesne stanowiska pracy
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności + dodatkowe WYSOKIE PREMIE .
- umiejętności zainstalowania alarmu, anteny TV , radio

-naprawa urządzeń elektrycznych z Chin i USA ( antena , wzmacniacz, alarm itp.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Wymagania

Wymagania:

- obsługa alarmu , GPS , RAdio ,TV , projekotr i nowosci technologiczne ...

Prezentacja firmy

W trakcie ponad 4 lat działania na rynku telekomunikacyjnym dokon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 700PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis