Serwisant, doradca klienta

MMBike

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię do pracy w sklepie rowerowym na stanowisku serwisant, doradca klienta. Mile widziana dobra aparycja, wysoka kultura osobista i dobry kontakt z klientem. Wymagana znajomość współczesnego sprzętu rowerowego, umiejętność centrowania kół, obsługi hamulców tarczowych: mechanicznych i hydraulicznych. Praca w pełnym wymiarze godzin. Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników.

Prezentacja firmy

Firma z tradycją. Specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnego sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 700PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie