Serwis wykładanie słodyczy w Selgrosie w Białymstoku

Human Pro Logistics Sp. z o.o.

15-680 Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy do wykładania słodyczy firmy Wawel.oraz Pamapol w Selgrosie w Białymstoku na ulicy Produkcyjnej.

Stanowisko:
serwisant

Oferujemy:
-pracę od zaraz
-wykładanie towaru firmy Wawel 3 razy w tygodniu -pon , śr , pt-praca około godziny
-wynagrodzenie miesięczne 270 zł netto

-wykładanie towaru firmy Pamapol praca w poniedziałki i piątki po około godziny

-wynagrodzenie miesięczne 100 zł

Obowiązki:
-wykładanie asortymentu danej firmy

-sprawdzanie dat przydatności

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane spełniające nasze wymagania proszę o przesłanie SMS-a o treści " Serwis-Białystok-Produkcyjna tel.668-132-161

Wymagania

Wymagamy:
- pełnoletności,
- orzeczenie lekarskiego i książeczkę sanepidowską
- poczucia obowiązku.

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta