Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Service Delivery Specialist

Miejsce pracy: Bydgoszcz
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, europejskiego lidera na rynku, dostarczającego usługi IT poszukujemy kandydatów na stanowisko Service Delivery Specialist

Lokalizacja pracy: Bydgoszcz.

Zakres obowiązków:
  • koordynacja współpracy pomiędzy firmą, a jej partnerami w Niemczech
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • Negocjacje kontraktów z poddostawcami
  • analizy i raportowanie w opraciu o SLA oraz KPI
  • monitorowania problemów oraz incydentów (raportowanie oraz analiza)

WYMAGANIA
  • doświadczenie w pracy w obszarze Supply Chain Management lub Order Management
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • chęć rozwoju w obszarze IT w zakresie sieci
  • praktyczne doświadczenie we współpracy z dostawcami
  • asertywność
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • umiejętność pracy po presją czasu
  • wiedza nt. procesów ITIL będzie dodatkowym atutem

KORZYŚCI
  • Umowa o pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii

Numer referencyjny: 4-26-42293/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.