SEO/SEM - praktyki

Testimo

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Marzysz o tym, aby być włodarzem internetu, znać tajniki Google i wiedzieć dlaczego jedna strona jest wyżej w wyszukiwarce niż inna?

Możesz się tego wszystkiego nauczyć podczas studenckich praktyk w naszej agencji marketingu internetowego – Testimo

Wymagania

Oczekujemy, że będziesz:
- wiedzieć, jak działa przeglądarka internetowa,
- znać pakiet Office,
- łatwo poruszać się w Internecie,
- mieć chęci do nauki nowych rzeczy.

Jeśli nie potrafisz parzyć kawy to mamy złe wieści – u nas się tego nie nauczysz. Dostaniesz za to zadania, które nauczą Cię wiele z branży SEO/SEM.

Co ważne, nasi najlepsi praktykanci mają szansę nawiązać z nami stałą współpracę.

Nie ma na co czekać, aplikuj!

Prezentacja firmy

Agencja Interaktywna Testimo zajmuje się marketingiem internetowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce