Senior Wealth Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Family Office, Bankowość Prywatna, Private Banker, inwestycje, zarządzanie

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, słynącej z unikalnej oferty produktowej, wyselekcjonowanych rozwiązań inwestycyjnych oraz najwyższych standardów pracy, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Wealth Managera w zespole Family Office.

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa klientów w obszarze zarządzania majątkiem.
  • Przygotowywanie spersonalizowanych rozwiązań inwestycyjnych.
  • Dostarczanie właściwych produktów/usług klientom w odpowiedzi na ich potrzeby.
  • Pozyskiwanie nowych relacji z klientami segmentu Private.
  • Obsługa klientów zgodna ze standardami Family Office.
  • Wsparcie przy realizacji usługi Concierge.
  • Współpraca z zespołem Zarządzających Aktywami.
  • Poszerzanie wiedzy klientów w zakresie nowych produktów inwestycyjnych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse, Bankowość).
  • Minimum 8 - letnie doświadczenie w budowaniu relacji z klientami zamożnymi.
  • Doświadczenie w pracy w renomowanych polskich i zagranicznych bankach specjalizujących się w Bankowości Prywatnej - mile widziane.
  • Doświadczenie w zakresie oferowania szerokiej infrastruktury produktów inwestycyjnych.
  • Bardzo dobra znajomość rynku kapitałowego.
  • Komunikowanie się w języku angielskim.
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność dbania o szczegóły.
  • Umiejętność szybkiego odpowiadania na potrzeby klientów.
  • Dokładność i terminowość.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

  • Dostęp do szerokiej infrastruktury produktowej.
  • Nowoczesny model biznesowy w zakresie obsługi klienta.
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie bazowe oraz atrakcyjny system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page