Senior UX Designer

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować:

  • pracą w całej rozciągłości procesu projektowego, na styku trzech obszarów: użytkownika, biznesu i technologii,
  • będziesz pełnił rolę lidera zespołu projektowego,
  • pracą w interdyscyplinarnym zespole złożonym ze świetnych ludzi obejmujących innych projektantów, inżynierów oprogramowania, menedżerów projektów, właścicieli biznesowych itp.,
  • prowadzeniem i uczestniczeniem w spotkaniach projektowych / warsztatach,
  • zbieraniem i analizowaniem wymagań,
  • opracowywaniem materiałów do badań z użytkownikami, uczestniczenie
  • w badaniach,
  • tworzeniem koncepcji rozwiązań od strony funkcjonalnej oraz architektury informacji i interfejsu użytkownika,
  • ewaluacją rozwiązań pod kątem użyteczności.

 Oferujemy:

• współtworzenie innowacyjnych usług i produktów cyfrowych dla największych europejskich firm,
• możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia w najciekawszych projektach w branży,
• fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
• kreatywną pracę i duży wpływ na otaczającą rzeczywistość,
• elastyczny czas pracy,
• prywatna opiekę medyczną,
• dofinansowanie pakietu sportowego,
• dofinansowanie nauki języków obcych.

Wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z projektowaniem (np. UX Designer, Interaction Designer etc.),
  • silne umiejętności w zakresie zarządzania projektami i ludźmi,
  • umiejętność działania zarówno jako lider projektu, jak i indywidualny projektant,
  • biegłość w budowie systemu od strony logicznej, jak i w szkicowaniu oraz prototypowaniu koncepcji i w testowaniu rozwiązań na różnych etapach rozwoju,
  • duża samodzielność i samoorganizacja w realizacji zadań,
  • doświadczenie w tworzeniu koncepcji aplikacji mobilnych jak i WWW,
  • swobodna praca z narzędziami takimi jak Axure czy Sketch oraz ołówek i kartka papieru,
  • kompetencje / zainteresowania pochodzące z różnych obszarów takich jak technologia, marketing czy psychologia,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, w tym umiejętność słuchania, przekazywania wiedzy i przekonywania do swoich racji,
  • doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym,
  • doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi,
    ale nie oczekujemy, że będziesz badaczem,
  • język angielski opanowany w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i prowadzenie projektów.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca IT - Konsulting, Praca Internet / e-commerce