Senior Recruitment Specialist with German

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji, mającej pozycję światowego lidera w zlecanych usługach obsługi klienta, poszukujemy do wewnętrznego działu Hr osoby na stanowisko Senior Recruitment Specialist.

Nr referencyjny:

REKRDE/03/2015

Lokalizacja:

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Współudział w tworzeniu strategii i inicjowaniu nowych rozwiązań w celu zwiększenia możliwości rekrutacyjnych Organizacji
  • Współpraca z Hr Managerem w zakresie prowadzonych projektów
  • Przeprowadzanie i koordynowanie wszystkich rodzajów procesów rekrutacyjnych do wewnętrznych struktur firmy
  • Wyszukiwanie i rozwijanie niestandardowych narzędzi rekrutacyjnych
  • Udział w planowaniu działań rekrutacyjnych
  • Przeprowadzanie wszelkich działań marketingowych, w tym np. udział w targach pracy
  • Koordynowanie procesu zatrudnienia nowych pracowników
  • Prowadzenie raportów rekrutacyjnych i prezentacji

Nasz Klient oferuje:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, w wewnętrznym dziale Hr

Bogaty pakiet socjalny (np. opieka medyczna)

Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej, międzynarodowej organizacji (możliwość awansu wewnętrznego)

Udział w ciekawych projektach

Wymagania

  • Ponad 2 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną pracę w tym języku (poziom B2)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do odbycia podróży służbowych na terenie całej Polski
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu HR, Psychologii bądź Socjologii
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie stosowania nowoczesnych metod i narzędzi rekrutacyjnych (np. social media)
  • Mile widziane doświadczenie w organizacji z sektora BPO lub Contact Center
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja