Senior QA

Gliwice

Opis Projektu

Aktualnie poszukujemy kandydatów do projektu z branży hotelarskiej dla zagranicznego klienta. Projekt obejmuje m.in.: stworzenie platformy umożliwiającej wyszukiwanie i rezerwację noclegów - zarówno przez klientów biznesowych jak i końcowych, współpracę z firmami z branży z całego świata. Praca w projekcie odbywa się w 25 osobowym zespole.

Projekt bazuje na technologiach takich jak:

  • NET framework
  • net core 2.x
  • SQL azure
  • SQL server 2017
  • event grid
  • azure functions
  • app services
  • elastic search
  • web API
  • angular 4
  • Jenkins
  • Atlassian stack
  • Agile (scrum)

Główne obowiązki:

  • testowanie poszczególnych komponentów aplikacji
  • testy procesowe
  • współpraca z zespołem developerskim
  • tworzenie dokumentacji projektowej oraz scenariuszy testowych

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w testowaniu aplikacji biznesowych
  • Przynajmniej podstawowej wiedzy / doświadczenia w metodologiach zwinnych
  • Bardzo dobrej umiejętności testowania oraz rozumienia problemów biznesowych
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim (co najmniej poziom B2)
  • Znajomości produktów Atlassian (Jira, Confluence)
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności wykorzystywania dokumentacji technicznych
  • Bardzo dobrej umiejętności pracy w zespole

Na plus / mile widziane

  • Umiejętność korzystania z narzędzi umożliwiających analizę API, np. Postman
  • Znajomość GIT, Jenkins
  • Znajomość REST API lub SOAP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.