Senior Property Manage

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie prestiżowymi i nowoczesnymi nieruchomościami komercyjnymi należącymi do spółki.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej oraz właściciela nieruchomości komercyjnych - w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Senior Property Managera.

Opis stanowiska

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej obiektów komercyjnych- biurowych;
  • Kontakty z firmami zewnętrznymi, negocjowanie umów serwisowych;
  • Wypracowywanie standardów eksploatacyjnych obiektów technicznych;
  • Analizy przychodów oraz kosztów nieruchomości, przygotowywanie raportów, tworzenie oraz nadzór nad realizacją budżetu utrzymania nieruchomości;
  • Opracowywanie i realizacja nowych, innowacyjnych projektów oraz wdrażanie funkcjonalności redukujących koszty i optymalizujących dotychczasowe rozwiązania;
  • Negocjowanie umów w zakresie FM i PM;
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z najemcami.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FM/PM (w zakresie technicznej obsługi obiektów komercyjnych)
  • Umiejętność pracy z podwykonawcami, w koordynacji i nadzorze pracy zespołów zewnętrznych
  • Bardzo dobra wiedza techniczna w zakresie utrzymania nieruchomości
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego, norm oraz wymogów producentów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia Gr. 1 do 20 kV E i D, Gr 2 E i D

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dogodna dla kandydata forma zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w strukturach
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku u jednego z liderów w branży
  • Przyjazną atmosferę
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page