Senior Project Manager

Antal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Location: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za całą dokumentację projektową oraz powykonawczą (certyfikaty, uprawnienia, zezwolenia, kontakt z odpowiednimi urzędami, władzami lokalnymi)
  • Nadzorowanie przebiegu prac poprzez bezpośredni kontakt z kierownikami budowy, inspektorami nadzoru, projektantami i podwykonawcami
  • Nadzorowanie terminu i kosztu realizacji inwestycji
  • Zarządzanie procesem przygotowania i realizacji inwestycji na wszystkich etapach
  • Przewidywanie potencjalnego ryzyka związanego z realizacją projektu oraz szybkie działanie w celu wyeliminowania problemu
  • Zarządzanie procesem wyboru wykonawców, podwykonawców i innych firm współpracujących przy projekcie oraz monitorowanie postępów prac
  • Obsługa zakończonych inwestycji pod kątem zgłaszanych awarii oraz planowanych remontów

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w koordynacji realizowanych projektów budowlanych (komercyjnych oraz mieszkaniowych)
  • Nastawienia na poszerzenie wiedzy oraz doświadczenia
  • Umiejętność szybkiego wdrożenia
  • Samodzielność
  • Obsługa programu AutoCAD
  • Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu zespołem inżynierów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl