Senior Project Manager

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1125307

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

SENIOR PROJECT MANAGER

Lokalizacja: Kraków
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 100 - 120 zł netto/h

Zadania:

  • opracowanie mapy drogowej dla portfela projektów
  • nadzór nad projektami realizowanymi w portfelu projektów
  • utrzymywanie listy ryzyk dla całości portfela projektów
  • zbiorcze raportowanie nadzorowanych projektów
  • definiowanie zakresu i celów projektu
  • definiowanie, budowanie i rozwijanie kompetencji zespołu projektowego
  • tworzenie i zarządzanie harmonogramem oraz budżetem projektu
  • proaktywne zarządzanie dostawcami w projekcie
  • raportowanie i kontrolę stanu wdrożenia projektu
  • zarządzanie zależnościami między projektami oraz zasobami niezbędnymi do ich realizacji
  • rozwiązywanie problemów zasobowych
  • prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi w Banku regulacjami wewnętrznymi dotyczącymi zarządzania projektami, w tym w szczególności zgodnie z metodyką zarządzania portfelem, programami i projektami w Banku
  • ocena sytuacji i opracowanie planu naprawczego dla zagrożonego projektu
  • realizowanie innych prac zlecanych przez Zamawiającego związanych z zarządzaniem projektami IT

Wymagania:

  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika projektu,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi i technik wspomagających zarządzanie projektami
  • wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów zarówno z osobami biznesowymi, jak i specjalistami IT
  • znajomość j. ang. min. B2.
  • Kaskadowe i/lub zwinne metodyki projektowe
  • mile widziana znajomość bankowości internetowej oraz mobilnej dla przedsiębiorstw
  • mile widziana znajomość narzędzi i technik zarządzania portfelem projektów
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej / bankowości lub doświadczenie nabyte w firmie tworzącej / wdrażającej systemy informatyczne
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu portfelem projektów

Oferujemy:

  • współpraca w oparciu o B2B
  • atrakcyjne stawki
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland