Senior Product Manager

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1185643

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Product Manager Stawka: 90-100 PLN/h net + VAT Kontrakt B2B z Hays PL Długość projektu: do końca roku + możliwe przedłużenie Start: 1 - 3 msc Model pracy: Praca hybrydowa – 2-3 dni/ tydzień z biura Lokalizacja: Kraków

Czym będziesz się zajmował:
  • Prowadzeniem procesu rozwoju produktu od pomysłu do wprowadzenia na rynek (NPI) dla kategorii baterii (min. baterie i zasilacze do laptopów, baterie do innych urządzeń)
  • Rozpoznawaniem potrzeb konsumentów i wdrażanie rozwiązań w przyszłych produktach baterii i zasilaczy
  • Zarządzaniem i optymalizacją bieżącego portfolio kategorii poprzez przygotowanie krótko-, średnio- i długoterminowej strategii w zakresie aktywacji produktów, ustalania cen, prognozowania i dystrybucji
  • Analizowaniem danych sprzedażowych i rynkowych w celu określenia bieżących trendów i przyszłych możliwości
  • Aktywowaniem produktów poprzez odpowiednią komunikację marketingową i działania detaliczne
  • Aktywnym udział w procesie sprzedaży i planowania operacyjnego
  • Mierzeniem i raportowaniem wyników działań promocyjnych
  • Zarządzaniem rachunkiem zysków i strat kategorii

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży elektroniki użytkowej lub elektromobilności
  • Dobra orientacja w na rynku baterii do laptopów i zasilaczy (wiedza techniczna, fachowa, inżynieryjna z zakresu technicznych aspektów baterii i zasilaczy)
  • Podstawowa wiedza z zakresu wymaganych certyfikacji do danych produktów oraz znajomość norm na rynki europejskie
  • Umiejętność analizy rynku i kreowania nowych produktów w danej kategorii produktowej
  • Analityczne myślenie i umiejętność podejmowania decyzji opartych na danych
  • Umiejętności zarządzania produktami
  • Umiejętność przedstawiania skomplikowanych danych w jasny i zrozumiały sposób

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP