Opis stanowiska pracy

Viscon Group Poland Sp. z o.o.

W związku z ciągłym zapotrzebowaniem na kreatywnych i innowacyjnych inżynierów firma Viscon Group Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Starszy Programista PLC. Viscon Group Poland sp. z o.o. jest polskim oddziałem Grupy Viscon dostarczającej linie technologiczne dla sektorów ogrodnictwa, drobiu oraz producentów żywności. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki na całym świecie od ponad 50 lat.

Opis stanowiska:

  • Independent production of PLC software (Mitsubishi, Siemens) and HMI, SCADA (solutions, concept creation and verification incl. visualization) for automated production lines,
  • Production line project support with technical clarifications internally and externally
  • Project team cooperation with other areas like mechanics, electrical system, subcontractors
  • Project maintenance services
  • Consideration of standard and best practices in the context of software developments
  • Interest in own proactive continuing education and application of the newest, innovative products
  • Training and supervising junior PLC programmers/testers
  • For motivated candidates -possibility to build up and lead a team of programmers within Viscon Group structure

Wymagania:

  • Education in the area of Electrical engineering, automatic control engineering, special mechanical engineering or similar
  • Comprehensive software and hardware knowledge in the corresponding PLC systems in automation industry
  • Knowledge of Siemens TIA portal , Mitsubishi GX Works
  • Solid practical knowledge for solutions of automation tasks
  • Very good understanding for areas of Automatic control engineering, drive systems and pneumatics
  • Experience in the implementation of automation projects and PLC environments
  • Independent and structured work
  • Good written and spoken English knowledge

Oferujemy:

  • Diverse and long-term development opportunities
  • Possibility to work on automation projects worldwide
  • Atractive remuneration
  • Relocation package

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

CV PROSIMY PRZESYŁAĆ W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Proszę po zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Viscon Group Poland Sp. z o.o., 76-245 Płaszewko, ul. Inwestycyjna 12, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych („RODO”).”

Dodatkowo w przypadku wyrażenia chęci na udział w kolejnych rekrutacjach proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Viscon Group Poland Sp. z o.o., 76-245 Płaszewko, ul. Inwestycyjna 12, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych („RODO”).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Viscon Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości prowadzenie postępowania rekrutacyjnego.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca IT - Programowanie / Analizy