Senior PHP Developer

3a.pl

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Rusz tam, gdzie jeszcze nie byłeś. Dołącz do nas. Zmieniaj rzeczywistość.

Kim będziesz?

Najpierw pokierujesz pracą zespołu PHP jako Senior Developer PHP / Symfony2. Poprowadzisz go przez projekty dla firm z USA, Doliny Krzemowej, Niemiec, Anglii i innych krajów Europy Zachodniej. Na Twoim doświadczeniu i intuicji będzie polegał klient i Twój team. Projekty, które zrealizujesz, będą odmieniać rzeczywistość i otwierać nowe możliwości. A to nie ostatni szczebel Twojej kariery i wyzwań. Za rok, dwa zechcesz zostać architektem systemów lub dyrektorem technicznym, by jeszcze lepiej wykorzystać doświadczenie? Będziesz miał szansę.

Kto Ci w tym pomoże?

My – zespół 3a. Wiemy, o czym mówimy, bo podążamy tą drogą od 9 lat. Działamy w Stanach Zjednoczonych, Europie i w Polsce. Team to sami zgrani, ambitni, fajni ludzie. Tworzą rozwiązania, które otwierają drzwi do kolejnych globalnych graczy. Pracujemy zespołowo i techniką Agile. Szukamy nowości, nie przestajemy się rozwijać, uczymy się nowych języków – nie tylko programowania. Każdy zajmuje tu swoje szczególne miejsce.

Na każdym etapie, w każdym wyzwaniu będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie.

Wymagania

Kim jesteś?

Programistą wymiataczem, aplikacje internetowe nie mają dla Ciebie tajemnic. Poznałeś różne technologie i dość wcześnie sfokusowałeś się na back-end. Przewalczyłeś bazy danych, algorytmy, programowanie w różnych technologiach i frameworkach. Popełniłeś już tysiące błędów, które musiałeś popełnić, by stać się tym, kim jesteś. Teraz wiesz jak i umiesz podejmować ważne decyzje techniczne. Wiesz też, co to czas wolny, lubisz swoje hobby i podróże. Praca to dla Ciebie rozwój. Chcesz przejść szczebel wyżej.

Prezentacja firmy

Nasza firma to dynamicznie rozwijające się informatyczne biuro projektow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
4 szkolenia językowe z native speakerem z USA miesięcznie, elastyczny czas pracy, premie adekwatne do uzyskanych wyników
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy