NetLand Sp. z o.o.

Senior .NET Developer

Od: NetLand Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn

W związku z ciągłym rozwojem grupy „Softwarehouse”, poszukujemy ambitnych i otwartych na nowe wyzwania osób, których doświadczenie i kwalifikacje mieszczą się wśród niżej wymienionych umiejętności niezbędnych do pracy na stanowisku Senior .NET Developer.

 Podstawowe obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji w .NET
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego

  • Min. 5 lat doświadczenia w programowaniu i projektowaniu (preferowane technologie C#, .NET, MVC 3.5/4.0, WCF, SQL Server, TSQL, JavaScript)
  • Znajomość procesów i dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i codzienną pracę w tym języku
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile

Mile widziana:

  • Znajomość technologii Java EE lub innych
  • Znajomość PHP, C++, HTML, zagadnień optymalizacji kodu
  • Podstawowa znajomość protokołów komunikacyjnych
  • Doświadczenie w tworzeniu wysoko dostępnych, skalowanych aplikacji internetowych i Web Services ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność
  • Znajomość notacji UML i modeli aplikacyjnych i wzorców projektowych
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań wykorzystujących podejścia z zakresu zarządzania projektami, w tym praktyczną znajomość zarządzania zasobami ludzkimi
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym, zgranym zespole
  • Narzędzia do pracy takie jak samochód, telefon, laptop
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie za efektywną pracę
  • Istnieje możliwość współpracy na zasadzie umowy o pracę, umowy o dzieło lub w innej ustalonej formie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.