Senior .Net Developer

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, innowacyjnej polskiej firmy z Gdańska, poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior .Net DeveloperMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • wytwarzanie aplikacji w technologii .NET,
  • aktywna współpraca z zespołem wytwórczym i klientami.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia komercyjnego i bardzo dobra znajomość technologii ASP.NET,
  • znajomość JavaScript (AngularJS),
  • znajomość systemu kontroli wersji (git),
  • doświadczenie w pracy w Agile,
  • praktyczna umiejętność budowy REST API,
  • umiejętność automatycznego testowania aplikacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.
Znajomość: ServiceStack, EventStore, RabbitMQ, MassTransit, PostgreSQL + JSONB do symulacji bazy dokumentowej, Typescript, Bootstrap + LESS, Paket będa dodatykowym atutem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.