senior.Net developer (umowa o pracę lub B2B)

Zerochaos Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zerochaos dla swojego Klienta w Łodzi poszukuje kandydatów na stanowisko senior .Net developer. Klient oferuje umowę o pracę, ewentualnie współpracę na B2B

Obowiązki:
• projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM, testowanie jednostkowe oraz dokumentacja wykonanej pracy.

Klient oferuje:
• umowę o pracę na czas nieokreślony lub ewentualnie na B2B
• pracę w międzynarodowym środowisku
• kontakt z najnowszymi technologiami
• bardzo atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
• benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie)
• pakiet szkoleń oraz dofinansowanie certyfikatów
• pomoc przy relokacji
• i więcej!

Wymagania

Wymagania:
• min. 4 lata doświadczenia zawodowego (C# w oparciu o środowisko .Net
• znajomość języka C#
• znajomość .Net (Visual Studio), WinForms, WPF oraz SQL
• umiejętność testowania jednostkowego (NUnit)
• doświadczenie w programowaniu wielowątkowym
• umiejętność czytania kodu
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• znajomość Java, Linux
• znajomość komunikacji typu messaging

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy