Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Senior Java Software Developer

Miejsce pracy: Kraków
OBOWIAZKI
Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w obszarze e-commerce, która obecnie tworzy swoją jednostkę programistyczną w Krakowie, do której będą przenoszone kluczowe, innowacyjne procesy firmy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy obecnie doświadczonych programistów, którzy zasilą nowopowstający zespół programistyczny.

Zakres obowiązków:
  • tworzenie i rozwój oprogramowania dla jednej z najbardziej rozwojowych platform e-commerce w Europie
  • rozwój aplikacji związanych z e-commerce
  • samodzielne tworzenie innowacyjnych rozwiązań we współpracy z międzynarodowym zespołem ekspertów

WYMAGANIA
  • min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu w Java
  • doświadczenie w pracy z frameworkiem Spring (lub innymi)
  • doświadczenie w pracy z frameworkami testowymi i znajomość TDD
  • dobra znajomość wzorców projektowych

KORZYŚCI
  • konkurencyjne na rynku wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
  • szkolenia w Polsce i zagranicą
  • elastyczne godziny pracy
  • zniżki na produkty firmy

Numer referencyjny: 6-10-33923/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.