Senior Java Developer

Horus s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Horus to zespół doświadczonych profesjonalistów świadczący usługi IT dla dużych firm i międzynarodowych korporacji (sektor telekomunikacyjny, medyczny, ubezpieczeniowy).

Przy zastosowaniu zaawansowanych narzędzi budujemy dedykowane aplikacje, cyfryzujemy procesy biznesowe, wdrażamy platformy do budowy aplikacji i roboty.

Wyróżnia nas szczególne podejście do pracowników: pracujemy przy dużych, złożonych projektach, dając swobodę działania, wsparcie i atmosferę wzajemnego zaufania.

W związku z rozwojem zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Rolą tej osoby będzie tworzenie i rozwój oprogramowania, implementacja oraz testowanie oprogramowania dla systemów wykorzystywanych u naszych klientów

Oferujemy:

 pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

 atrakcyjne wynagrodzenie

 elastyczny czas pracy i rodzaj zatrudnienia (UoP, B2B)

 przyjazną i niekorporacyjną atmosferę w pracy

 pakiety szkoleń

 pakiet socjalny dla pracownika i jego rodziny

Wymagania

 znajomość języka programowania Java SE

 umiejętność pracy z IDE najlepiej IntelliJ oraz budowania aplikacji

 znajomość Spring i Angular oraz platformy Activiti BPM

 znajomość relacyjnych baz danych oraz poleceń SQL

 język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

 min. 3 - 4 lata doświadczenia w programowaniu

 nastawienie na jakość i odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Horus jest polską spółką informatyczną założoną w Warszawie w 2005 roku.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Inżynieria