Senior Java Developer

Hays Poland

Warszawa, łódzkie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1119870

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Łódź
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 100-125 zł / h netto +VAT

Zadania:

  • Udział w realizacji projektów w obszarach bankowości
  • Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem UML i Enterprise Architect,
  • Projektowanie nowych systemów aplikacji z wykorzystaniem technologii Java, Spring, Webservices, JSON,

Wymagania:

  • Min. 4 letnie doświadczenia jako Java developer mile widziane w sektorze bankowym (bardzo dobra znajomość sektora i produktów finansowych)
  • Doświadczenie z zakresu projektowania nowych rozwiązań w IT
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień IT z obszaru:
  • Spring, Hibernate, Apache CXF, Axis 2, JAXB, XSLT, JSF, Web Services, JSON, HTML, XML, Oracle PL/SQL, JBoss , IBM Websphere, Ant , Maven, Hudson, GIT, GERRIT
  • Znajomość metodologii realizacji projektów: Agile, Scrum
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland