Senior IT Security Specialist

DIVERSE CG Sp. z o.o. Sp. K.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Diverse Consulting Group jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy, dla naszego międzynarodowego partnera z branży finansowej szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

(Gdynia)

Obowiązki:

• Identyfikowanie, ocena, rekomendowanie i ustalanie priorytetów łatek bezpieczeństwa

• Zapewnienie, że odpowiednie zainteresowane strony są świadome łatek i podjęto odpowiednie działania;

• Wdrażanie, koordynowanie i monitorowanie procesów związanych z zarządzaniem łatkami bezpieczeństwa

• Pełnienie roli eksperta i doradcy ds. Poprawek bezpieczeństwa

• Opracowywanie i utrzymywanie strategii i procesów dla skutecznego zarządzania poprawkami bezpieczeństwa

Oferujemy:

• Kontrakt B2B na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

• Opieka medyczna

• Dofinansowanie karty MultiSport

Wymagania

• Doskonała znajomość angielskiego biznesowego i technicznego

• Duże doświadczenie w obszarze zarządzania podatnością na zagrożenia

• Bardzo dobra znajomość domen bezpieczeństwa, w szczególności obszarów oceny podatności i łatek bezpieczeństwa poparta co najmniej 2-3 letnim doświadczeniem;

Mile widziane:

o Dodatkowa znajomość SQL i Python

o Doświadczenie jako administrator Linux / UNIX / Microsoft będzie dodatkowym atutem

o Dodatkowym doświadczeniem byłoby doświadczenie w dziedzinie łatania (systemów łatek) dla różnych platform

Prezentacja firmy

O nas<br/> <br/><br/>KIERUNEK IT<br/><br/>Historia DCG sięga pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości