Senior IT Helpdesk Expert - German

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1108233

Atrakcyjne miejsce pracy w Global Business Servicesz siedzibą w Gdańsku. Szukamy starszego specjalisty ds. Globalnej obsługi technicznej IT, który przejmuje odpowiedzialność za problemy, zgłoszenia serwisowe.

W tym miejscu główne obowiązki mogą obejmować, ale nie są ograniczone do następujących:
  • Zapewnienie wysoko wykwalifikowanej obsługi użytkowników we wszystkich obszarach związanych ze sprzętem klienckim, systemem operacyjnym Windows i środowiskiem biurowym w celu wykonania zadań związanych z przepływem pracy, incydentów i żądań w sposób efektywny kosztowo
  • Wspieranie innych mniej doświadczonych kolegów w rozwiązywaniu nietypowych problemów i dostarczanie szkoleń innym współpracownikom, aby aktywnie wspierać wymianę wiedzy w całym zespole
  • Rozwiązywanie żądania użytkowników / incydenty bezpośrednio lub kwalifikowane trasowanie biletów do odpowiedniego zespołu wsparcia drugiego poziomu
  • Dążenie do uzyskania wysokiego poziomu wsparcia dla pierwszego poziomu, aby uzyskać wysoki poziom zadowolenia użytkowników
  • Przechwytywanie i aktualizowanie żądań w odpowiednim systemie biletowym (zmiana kolejności, incydentów lub wniosków)

CZEGO OCZEKUJEMY:
  • Wiedzy informatycznej i doświadczenia co najmniej 3 lata (Office365, SAP, Network, Desktop Application, iOS, Web Browser, Operating System)
  • Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • Zorientowanie na obsługe klienta
  • Zawsze przyjazna i profesjonalna komunikacja z klientem
  • Szybkie zrozumienie potrzeb klienta

CO OFERUJEMY:
Praca dla nas w globalnym dziale IT Service Desk to coś więcej niż praca - to część prawdziwie modnej i nowoczesnej marki premium, zanurzonej w dziedzictwie i znanej na całym świecie jakości i kreatywności. Ponadto oferujemy szereg możliwości rozwoju, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swój potencjał.
Czekamy na Twoje zgłoszenie online.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland