Senior iOS Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1112984

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.
Dla naszego Klienta firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość kontraktu: współpraca długofalowa
Stawka: 100-130 zł / h netto

Zadania:

  • Rozwijanie aplikacji bankowych
  • Utrzymanie istniejącego rozwiązania aplikacji na iOS
  • Tworzenie i nieustanne ulepszanie kodu
  • Redukowanie liczby błędów
  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
  • Znajomość: Xcode, Swift, Objective-C, Git, Jenkins, REST
  • Umiejętność pracy z mieszaną bazą kodową ObjC/ Swift
  • Dobra znajomość wzorców projektowych oprogramowania
  • Zdolności analityczne

Mile widziane:

  • Pierwsze doświadczenia z: UIKit/Networking/Multi Threading/Push Notifications/Core Data

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na kształt projektu
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Praca z nowymi technologiami
  • Karta Multisport i ubezpieczenie medyczne na preferencyjnych warunkach
  • Praca w zespołach Agile’owych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland