Senior/HR Specjialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

HRK Payroll Consulting jest działem HRK S.A., który jest największym w Polsce dostawcą usług kadrowo – płacowych dla zewnętrznych podmiotów. Aktualnie zatrudniamy ok. 260 osób. W związku z rozwojem wewnętrznych struktur HR, wspierających działania działu do biura w Warszawie w Błękitnym Wieżowcu poszukujemy doświadczonej osoby, która dołączy do kilkuosobowego zespołu i obejmie stanowisko: Senior/HR Specialist.

Senior/HR SpecjialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska kadrowo - płacowe z wykorzystaniem różnych źródeł

  • Przygotowywanie raportów i zestawień z prowadzonych działań rekrutacyjnych

  • Koordynowanie procesu adaptacji pracownika w organizacji, poprzez proces onboaridngu, monitorowania procesu wdrożenia w organizacji, wsparcie kadry managerskiej

  • Koordynowanie procesu rozstania z pracownikiem, budowanie sieci Alumnów,

  • Inicjatywa w tworzeniu nowych rozwiązań rekrutacyjnych, poszukiwaniu nowych kanałów poszukiwań Kandydatów, rozwoju narzędzi usprawniających pracę

  • Współdziałanie w prowadzeniu projektów rozwojowych i budujących zaangażowanie Pracowników

  • Raportowanie, sporządzanie sprawozdań i statystyk z obszaru HR na potrzeby Kadry kierowniczej

  • Bieżąca współpraca ze Specjalistą kadrowym/ płacowym oraz HRBP

  • Wsparcie średniej kadry managerskie w codziennej pracy z pracownikami

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarach HR w organizacji o dużej zmienności, zatrudniającej minimum 100 osób

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, socjologia, prawo pracy, pokrewne)

  • Umiejętność budowanie profili kompetencyjnych, modeli kompetencji, prowadzenia wywiadów behawioralnych

  • Podstawowa znajomość prawa pracy

  • Doświadczenie w obsłudze systemów /platform rekrutacyjnych, mile widziane Traffit

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Zaawansowane umiejętności obsługi komputera, głównie Excel i Power Point.

  • Samodzielność w działaniu, duża konsekwencja i nastawienie na osiąganie celu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.