Senior Group Brand Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy FMCG z kategorii kosmetycznej, poszukujemy obecnie Senior Group Brand Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za grupę marek, zarządzając 2 osobowym zespołem.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent z branży FMCG, oferujący jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej kategorii. Dzięki planom rozwoju talentów w organizacji, wybrana osoba będzie miała możliwości rozwoju w ramach struktur w kraju i międzynarodowo. Szerokie portfolio produktowe z 6 markami i ponad 500 SKU będzie ciekawym wyzwaniem dla wybranego kandydata.

Opis stanowiska

  • Wykształcenie wyższe, preferowane nauki ekonomiczne, marketing,
  • Min. 7 letnie doświadczenie w marketingu w branży FMCG,
  • Doświadczenie w trade marketingu lub sprzedaży mile widziane,
  • Umiejętności przywódcze, doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Wysokie kompetencje analityczne i doświadczenie w pracy na P&Lu,
  • Nastawienie na pracę zespołową,
  • Asertywność i konsekwencja w działaniu,
  • Nastawienie "can do",
  • Język angielski - bardzo dobry

Profil kandydata

  • Opracowanie planów średnio - okresowych na podległej kategorii, włączając zarządzanie portfolio, wdrożenia nowych produktów, aktywacje,
  • Przygotowanie, dostosowanie i wdrożenie lokalnych planów aktywacyjnych dla podległych marek,
  • Opracowanie i egzekucja marketingu mix lokalnie,
  • Zarządzanie i kontrola budżetu,
  • Przygotowywanie strategicznych rekomendacji dla brandów i kategorii bazując na dostępnych danych,
  • Monitoring, raportowanie i poprawa przyszłych działań zgodnie z KPIs (udziały rynkowe, wyniki sprzedażowe, monitoring innowacji i kampanii mediowych, analiza portfolio, monitoring budżetu),
  • Bliska współpraca z lokalnym i regionalnym managementem przy realizacji wspólnych celów,
  • Zarządzanie podległym zespołem,

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju w ramach struktur,
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia i benefitów,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page