Senior Frontend Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Budowanie serwisów zarówno desktopowych jak i mobilnych, z wykorzystaniem HTML5, CSS3 i JavaScript
  • Tworzenie kodu HTML/CSS/JS, który będzie kompatybilny z wiodącymi przeglądarkami i platformami
  • Odpowiedzialność za pracę działu front-end, kreowanie rozwiązań i ustalanie kierunku rozwoju serwisów www
  • Praca z serwisami odwiedzanymi przez dziesiątki milionów użytkowników miesięcznie
  • Dbałość o wydajność rozwiązań
  • Bliska współpraca z działem e-commerce

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów www
  • Bardzo dobra znajomość HTML/HTML5, CSS, LESS/SASS, RWD, ES6, Node.js
  • Dobra znajomość co najmniej jednego framework'ów JS (ReactJS, AngularJS lub inne)
  • Doświadczenie z RESTful web API
  • Znajomość Jenkins / Continuous Integration
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN, GIT)
  • Samodzielność w działaniu, sumienność oraz dokładność
  • Znajomość angielskiego dla potrzeb rozumienia dokumentacji technicznej
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem developerskim

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z pozycją lidera na rynku e-turystyki, należącej do Grupy Wirtualna Polska
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami IT, e-commerce i UX
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami wymiany danych
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy tworzeniu dużych projektów od podstaw i wdrażania własnych projektów
  • Możliwość odpoczynku w ciepłych krajach
  • Pakiet medyczny i Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.