Senior Embedded Software Engineer

Nordic Semiconductor Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Tworzenie przykładowych aplikacji dla naszych układów radiowych z rdzeniem ARM Cortex-M
• Projektowanie i rozwój oprogramowania wbudowanego dla radiowych protokołów komunikacyjnych - Bluetooth Smart (Bluetooth Low Energy), ANT i IoT (IPv6 over Bluetooth LE, CoAP, itp.)
• Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie bibliotek i sterowników zorientowanych na niski pobór mocy
• Integracja z systemami operacyjnym czasu rzeczywistego (RTX, FreeRTOS, itp.)
• Wsparcie dla różnych środowisk programistycznych (Keil, IAR, GCC, itp.)
• Opracowywanie projektów referencyjnych

Wymagania

• Magister elektrotechniki, informatyki, elektroniki, telekomunikacji, automatyki, robotyki lub kierunków pokrewnych
• Co najmniej 4-letnie doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu oprogramowania dla systemów wbudowanych
• Bardzo dobra znajomość języka C
• Dobra znajomość narzędzi wspomagających rozwój oprogramowania wbudowanego - debuggerów, analizatorów logicznych, oscyloskopów
• Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na układy z rdzeniem ARM Cortex-M

• Znajomość systemów kontroli wersji
• Biegła znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• Znajomość protokołów radiowych (Bluetooth, Zigbee, ANT, itp.)
• Języki skryptowe (preferowany Python)
• Doświadczenie z technikami Agile (Test Driven Development, Scrum, Continuous Integration)
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy mobilne (Android, iOS)

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie + premię roczną
• Elastyczne godziny pracy
• Prywatną opiekę medyczną
• Grupowe ubezpieczenie na życie
• Otwartość dla kreatywnych pomysłów
• Ładne, przestronne biuro w centrum Krakowa
• Pracę w zgranym, międzynarodowym zespole
• Możliwość wpływu na finalny kształt dostarczanego produktu

Prezentacja firmy

Nordic Semiconductor Poland sp z.o.o poszukuje programistów systemów wbu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management