Senior Developer Java (BEZPIECZEŃSTWO)

Asseco Data Systems S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

Kod oferty: SDEV/05/PE/2016

Data wygaśnięcia 2016-10-31

Miasto: Szczecin

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie aplikacji i usług PKI w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania
  • Udział w analizie wymagań i projektowaniu systemów
  • Analiza wymagań i tworzenie dokumentacji projektowej
  • Tworzenie oprogramowania, głównie z wykorzystaniem Java

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii JEE (min. 6 lat doświadczenia)
  • Bardzo dobra znajomomść JBoss 6+
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL/PLSQL
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień PKI i bezpieczeństwa
  • Wiedza z zakresu projektowania oprogramowania i wzorców projektowych
  • Wiedza z zakresu tworzenia testów jednostkowych
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Przynajmniej 3-letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość metodyki SCRUM
  • Znajomość Enterprice Architekt i notacji UML
  • Doświadczenie w programowaniu Python
  • Znajomość narzędzi do tworzenia testów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat
  • Pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podnienienia posiadanych kwalifikacji
  • Szkolenia oraz opiekę merytoryczną pod okiem doświadczonych konsultantów
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pracę w środowisku otwartym na zmiany
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.