Senior Compliance Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Oświęcim, małopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, w związku z rozwojem działu poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Compliance SpecialistMiejsce pracy: Oświęcim

Zadania:

  • Śledzenie zmian w regulacjach prawnych i ich wdrażanie do procedur;
  • Wsparcie organizacji w projektowaniu i wdrażaniu standardów procesów compliance;
  • Przygotowywanie analiz, raportów, zestawień, prezentacji;
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka braku zgodności działalności spółki z prawem;
  • Prowadzenie rejestrów zaleceń pokontrolnych jak i zaleceń w zakresie planowanych lub wprowadzonych zmian w przepisach prawa, mających wpływ na działalność firmy;
  • Monitorowanie funkcjonowania i poprawności procedur wewnętrznych;
  • Komunikacja z organami nadzoru i innymi właściwymi instytucjami, w zakresie wykonywania funkcji nadzoru zgodności działalności firmy;
  • Podejmowanie czynności wyjaśniających w zakresie zidentyfikowanych nieprawidłowości i formułowanie działań naprawczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - prawo, administracja;
  • Min. trzyletnie doświadczenie w obszarze compliance;
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel i Power Point);
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym;
  • Mile widziane ukończone, certyfikowane szkolenia z zakresu Compliance Officer, Compliance Expert oraz pokrewnych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie postawowe i bogaty pakiet banefitów;
  • Możliwości rozwoju;
  • Szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.