Opis stanowiska pracy

ZeroChaos skupia ludzi, którzy kochają swoja prace i realizują się w niej bez chaosu.  Dzięki nam możesz zmienić pracę na taką, w której każdy dzień będzie realnym rozwojem, a czas spędzany w pracy będzie przyjemnością.

Współpracujemy z liderem branży IT wielokrotnie nagradzanym jako dobre miejsce do pracy.

Buduj z nami swoją karierę, zaczynając od stanowiska:

Senior Buyer

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za m.in. :

- Analizę ofert zakupowych;

- Akceptowanie wniosków zakupowych;

- Poszukiwanie i wybór dostawców

- Negocjowanie stawek

- Współpracę z dostawcami/wsparcie dostawców;

- Współpracę z przedstawicielami innych działów Firmy

- Prowadzenie przetargów ( w zależności od poziomu stanowiska)

- Analizę wydatków firmy pod kątem ich optymalizacji ( w zależności od poziomu stanowiska)

Wymagania

Wymagania :

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego ( min. na poziomie B2)

- Doświadczenie w obszarze zakupów ( osoby bez doświadczenia także będą rozpatrywane pod kątem innych stanowisk w dziale zakupów)

- Doświadczenie w obszarze zakupów Indirect - mile widziane

- Doświadczenie w zakupach w korporacji - mile widziane

- Znajomość języka niemieckiego ( min. na poziomie B2) - mile widziana

- Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi

- Chęć rozwoju, nauki nowych umiejętności

- Chęć do pracy w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowym środowisku dla dużej, stabilnej organizacji, czołowego pracodawcy w województwie kujawsko-pomorskim

- Duże możliwości rozwoju zawodowego (kompetencje językowe, techniczne, uczestnictwo w szkoleniach)

- Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszone są o przesyłanie CV w języku angielskim

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat