Senior Associate Litigation

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Senior Associate LitigationMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Bieżące doradztwo w zakresie prowadzonych sporów sądowych
  • Reprezentacja klientów Kancelarii przed sądami powszechnymi i administracyjnymi
  • Opracowywanie pism procesowych
  • Przygotowywanie opinii prawnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed sądami powszechnymi i administracyjnymi
  • Uprawnienia adwokata/radcy prawnego
  • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania nowych klientów
  • Biznesowe podejście
  • Łatwość nawiązywania relacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Duży zakres samodzielności przy wykonywanych zadaniach
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez współtworzenie i rozwijanie działu procesowego Kancelarii
  • Ekspozycję na klienta
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.