Senior Administrator Systemów Microsoft

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Warszawa
161014-FBACE
Zadania
  • Administrowanie systemami i usługami opartymi o rozwiązania Microsoft oraz automatyzacja za pomocą skryptów PowerShell
  • Wsparcie przy migracji środowisk Active Directory i powiązanych systemów
  • Zarządzanie środowiskami wielodomenowymi, lasami domen
  • Utrzymanie i wdrażanie systemów opartych o rozwiązania serwerowe Microsoft
  • Opracowywanie rozwiązań serwerowych zgodnie z wymaganiami
  • Pomoc w planowaniu i implementacji architektury serwerowej
  • Pomoc w administrowaniu środowiskiem wirtualnym opartym o rozwiązania: VMware, Hyper-V
  • Pomoc w przygotowywaniu ofert komercyjnych i koncepcji technicznych z zakresu infrastruktury IT
Pożądany profil
  • Minimum 5 lat doświadczenia w administrowaniu systemami serwerowymi z rodziny Microsoft
  • Zaawansowana znajomość technologii Active Directory
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań serwerowych z rodziny Microsoft
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - praca w środowisku międzynarodowym
  • Umiejętność pisania skryptów PowerShell
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne
Oferujemy
  • Ciekawe projekty realizowane w nowych technologiach i w różnorodnych branżach (bankowość, telekomunikacja, farmaceutyka)
  • Dołączenie do Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, wyróżnionego nagrodami Great Place to Work oraz Computerworld AudIT
  • Elastyczną formę zatrudnienia – B2B lub umowa o pracę
  • Pakiet dodatków (Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs języka angielskiego)
  • Biuro Sii w dogodnej lokalizacji
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy - sprawdź sam! – mnóstwo imprez integracyjnych oraz rodzinnych, grupy zainteresowań: sportowe, gry planszowe, koło fotograficzne, bilard

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-warszawa@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie