Senior Accountant

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukuję kandydatów na stanowisko Senior Accountant z doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu księgowości oraz z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja outsourcingowa świadcząca usługi związane z kwestiami prawnymi, kadrowo - płacowymi i księgowymi.

Opis stanowiska

  • Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, list płac, rezerw, leasingu
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych
  • Przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, GUS, NBP
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów wg wymogów klient
  • Wyznaczanie priorytetów i koordynowanie zadań dla asystentów i stażystów
  • Samodzielna i kompleksowa obsługa kluczowych Klientów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowość
  • Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT
  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych Doświadczenie w outsourcingu i doświadczenie w rozliczaniu branży deweloperskiej oraz spółek osobowych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego (min. B2) - wykorzystywana w mowie i w piśmie, w codziennej komunikacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatne zajęcia Business English na terenie biura
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiety sportowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page