Senior Account Executive (sprzedaż baz danych)

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się spółka, tworzona przez ludzi z pasją, posiadająca duże doświadczenie oraz sukcesy na rynku Polskim i zagranicznym, zapewniająca profesjonalną i wysoką jakoś obsługi Klienta, oferująca kompleksowe wsparcie dla firm w dotarciu do potencjalnych odbiorców w oparciu o najnowsze technologie, a także dbająca o wysoki poziom satysfakcji Klientów oraz pracowników, poszukuje ambitnego, otwartego i kreatywnego Senior Account Executive.

Nr referencyjny:

SEA/09/2014

Lokalizacja:

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie proponowanych przez firmę usług
  • Rozpoznanie i reagowanie na potrzeby Klienta
  • Monitorowanie rynku
  • Kreowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie związane ze sprzedażą baz danych i marketingiem bezpośrednim
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne umożliwiające trwałe nawiązywanie relacji z Klientami
  • Posiadanie portfolio Klientów i udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu i obsłudze Klientów Korporacyjnych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ambitne i pełne wyzwań stanowisko pracy
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi