OTTO Work Force OTTO Work Force

Sekretarka

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Prudnik

OTTO Work Force Polska sp. z o.o. to jedna z wiodących firm w branży Agencji Pracy i doradztwa personalnego, oferująca pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów należących do międzynarodowej grupy ARMOR poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Sekretarka

Nr ref. SM/SEK/03/17

Opis Stanowiska:

• Zapewnienie bieżącej obsługi biura, płynności jego funkcjonowania, prawidłowego przepływu informacji

• Przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji

• Organizowanie oraz obsługa spotkań służbowych

• Sporządzanie pism, prezentacji, analiz i raportów na potrzeby firmy

• Kompleksowa obsługa telefoniczna oraz mailowa

• Wsparcie administracyjne dla pozostałych pracowników

Wymagania:

• Wykształcenie co najmniej średnie
• Obsługa komputera i urządzeń biurowych
• Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel, Power Point )
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Wysokie umiejętności interpersonalne
• Sumienność, samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
• Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,
• Atrakcyjne wynagrodzenie
Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
Telefon: 77 407 94 71

lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.