Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Opis stanowiska :

Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sekretariatu,
Obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej,
Prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,
Obsługa, dystrybucja i archiwizacja dokumentów,
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
Obsługa zebrań oraz wizyt gości,
Prowadzenie spraw formalnych Spółki (Urząd Miasta, Urząd Skarbowy, Towarzystwa Ubezpieczeniowe),
Zaopatrzenie w materiały biurowe, dbałość o urządzenia biurowe, opieka nad mediami,
Organizacja podróży służbowych,
Współpraca oraz zapewnienie właściwego obiegu informacji pomiędzy siedzibą główną a innymi oddziałami spółki,
Współpraca z firmami zewnętrznymi,
Sporządzanie zestawień, tworzenie prezentacji,
Organizacja zakupów towarów i usług na rzecz Spółki,
Przygotowywanie i realizacja działań marketingowych,
Zarządzanie flotą samochodową firmy.

Wymagania

Mile widziana znajomość języka francuskiego oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
Dobra organizacja pracy,
Dyspozycyjność,
Biegła obsługa komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych (skaner, faks, drukarka),
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w szczególności w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji,
Odpowiedzialność, operatywność, zaangażowanie w pracę na rzecz firmy.

Oferujemy :

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Warunki finansowe adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia i wykonywanej pracy,
Współpracę z doświadczonym zespołem,
Uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat