Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura;
  • prowadzenie poczty wychodzącej i przychodzącej;
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
  • prowadzenie korespondencji e-mailowej;
  • organizowanie podróży służbowych;
  • obsługa urządzeń biurowych;
  • bieżąca obsługa sekretariatu;
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji;

Poszukiwane kompetencje

  • min. wykształcenie średnie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku sekretarki/asystentki;
  • rzetelność i sumienność;
  • dobra organizacja pracy;
  • dbałość o szczegóły;
  • komunikatywność;
  • czynne prawo jazdy „B” oraz zdolności organizacyjne;
  • dyskrecja , poufność , wysoka kultura osobista;

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dodatki pozapłacowe (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie);
  • pracę w środowisku, które motywuje do samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Klient Infopraca.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Praca dla studenta