SEKRETARKA ZNAJĄCA BIEGLE JĘZYK NIEMIECKI. NOWY SĄCZ FLORYNKA

Usa Car Service s.c.

33-332 Florynka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy sekretarki, która biegle włada językiem niemieckim. Również mile widziana znajomość języka angielskiego. Oferujemy stałe stanowisko z umową na pełny etat. Miejsce pracy: positiveways pl i wymiensilnik pl w miejscowości Florynka, 20 km od Nowego Sącza. Oferujemy transport z Nowego Sącza.
Branża motoryzacyjna, rozmowy telefoniczne w języku niemieckim, odpisywanie na wiadomości e-mail w j. niemieckim.

Wynagrodzenie o 3000 - 3500zł netto miesięcznie.
Praca w młodym i zgranym zespole.

Wymagania

Doskonała znajomość języka niemieckiego.

Prezentacja firmy

Serdecznie witamy. Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnymi re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 800PLN - 4 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak, informacje podczas rozmowy.
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat