SEKRETARKA Szkoła Językowa KATOWICE_POPOŁUDNIA

Lingua House Szkoła Języków Obcych

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła JĘZYKOWA LINGUA HOUSE w Katowicach zatrudni rzetelną SEKRETARKĘ/OSOBĘ DO KONTAKTU Z KLIENTAMI szkoly, praca popołudniami od 13-20.00 na minimum 2 lata.

WARUNKIEM ZATRUDNIENIA JEST ZNAJOMOŚĆ ANGIELSKIEGO na poziomie min. B2 komunikatywny oraz MIEJSCE ZAMIESZKANIA W KATOWICACH lub bardzo bliskich okolicach.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, minimum LICENCJAT,

- rzetelność w wykonywania obowiązków,

- dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych od 13.00-20,

- stałe miejsce zamieszkania w Katowicach,

- komunikatywna znajomość angielskiego min poziom B2,

- bardzo dobra umiejętność komunikacji i nawiązywania trwałych kontaktów z klientami szkoły i lektorami,

- zorganizowanie i doskonała umiejętność planowania pracy własnej i współpracowników szkoły,

- doświadczenie na podobnym stanowisku administracyjnym mile widziane,

- znajomość edycji strony www i CMSa, grafiki komputerowej i programów graficznych oraz trendów portali społecznościowych.

- możliwość pozostania zatrudnionym na 2 lata.

Oferujemy:

- pracę w młodym i zgranym zespole ludzi, również z Native Speakerami,

- wspierająca atmosferę pracy,

- możliwość rozwoju i szkolenia na stanowisku pracy,

- samodzielność podczas zarządzania sekretariatem i przy podejmowaniu decyzji,

- premie zależne od zaangażowania,

- praca na umowę zlecenie.

CV, LIST MOTYWACYJNY + FOTO proszę przesyłać tylko droga elektroniczną przez wysłanie maila do szkoły LINGUA HOUSE KATOWICE
lub przez ten portal rekrutacyjny.

Zastrzegamy udzielenie odpowiedzi tylko na wybrane oferty pracy.

Prosimy o dołączenie Klauzuli o przetwarzaniu danych.

Prezentacja firmy

Nasza Szkoła Językowa powstała w 2003 r. w Katowicach. Metody nauczania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat