Opis stanowiska pracy

Spółka z branży nowych technologii poszukuje osoby do opieki nad biurem i wsparcia operacyjnego dla kilkuosobowego zespołu.

Do zadań na tym stanowisku należy przede wszystkim
- monitorowanie stanu i zamawianie dostaw materiałów eksploatacyjnych,
- obsługa recepcji,
- prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- archiwizowanie dokumentów,
- skanowanie i wysyłka elektronicznych dokumentów,
- rezerwacja udziału w wydarzeniach zewnętrznych,
- odbieranie połączeń przychodzących,
- dbanie o porządek i czystość w biurze,
- dbanie o zieleń w biurze,
- opieka nad gośćmi biura,
- kontakty z administracją budynku.

Dodatkowo we współpracy z innymi członkami zespołu:
- obsługa mediów społecznościowych organizacji (szczególnie Facebook i LinkedIn),
- współpraca z firmami zewnętrznymi i podwykonawcami - negocjowanie i ustalanie warunków współpracy,
- koordynowanie organizacji spotkań, szkoleń i konferencji,
- aktualizacja stron internetowych organizacji,
- dbanie o prawidłowy przepływ informacji w organizacji w tym zarządzanie kalendarzem biura.

Wymagania

- Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
- Doskonała organizacja pracy
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne
- Samodzielność i inicjatywa w działaniu
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Znajomość pakietu Office, aplikacji biurowych i innych narzędzi komunikacji

Prezentacja firmy

Spółka zajmuje się organizacją konferencji dla branży finansowej,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bony lunchowe, pakiet medyczny po okresie próbnym, szkolenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse