Opis stanowiska pracy

Teleradiologia Hig24 zajmująca się organizacją pracowni diagnostycznych, outsoringiem, opisami badań radiologicznych ogłasza staż roczny na stanowisku:

Sekretarka medyczna
PRAKTYKA

Do zakresu obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało obsługa sekretariatu, koordynowanie współpracy ze szpitalami, przychodniami w celu zapewnienia sprawnego przepływu badań. Koordynacja badań w systemie, ustalanie grafików, administracyjna obsługa szpitali.

Środowisko pracy: lekarze, technicy, administracja szpitala

Osoby podległe: brak

Oferujemy:

możliwość podpisania umowy o pracę po odbyciu praktyki

możliwość rozwoju w interesującej branży innowacyjnych technologii

współpracę z renomowanymi placówkami medycznymi

pracę w dużym i miłym zespole

samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

Wymagania

- wykształcenie medyczne

-bardzo dobra znajomość j.angielskiego

- bardzo dobra znajomość komputera

- doświadzcenie i znajomośc rynku usług medycznych

- dokładność i systematyczność z dobrą organizacją pracy

-umiejętność rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

Hospital Investment Group działa na rynku od 2008 roku, jest właściciele... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wysokie premie od sprzedazy
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia