Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Organizacja pracy sekretariatu.
  • Przygotowywanie dokumentów firmowych.
  • Dokonywanie bieżących zakupów akcesoriów biurowych.
  • Organizacja spotkań, wyjazdów służbowych, prowadzenie kalendarzy, grafików.
  • Zarządzanie, aktualizacja i archiwizacja dokumentacji.
  • Sporządzanie analiz, zestawień i raportów z wykorzystaniem edytora tekstu oraz arkusza kalkulacyjnego.
  • Odpowiedzialność za koordynowanie oraz nadzorowanie obiegu korespondencji w firmie.
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami usług.
  • Wykonywanie wszelkich innych prac zleconych przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Podzielność uwagi i umiejętność priorytetyzowania zadań.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Kreatywność i nastawienie na szukanie rozwiązań.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy.
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna

Prezentacja firmy

Nasza firma działa już od ponad 18 lat,

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka, Praca Administracja Publiczna, Praca Obsługa klienta