Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  1. Obsługa sekretariatu,
  2. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z firmy,
  3. Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację oraz sprawną komunikację wewnątrz firmy,
  4. Organizacyjne wsparcie pracy Biura Zarządu,
  5. Prowadzenie kalendarza spotkań,
  6. Kontakt z Instytucjami finansowymi,
  7. Nadzór i kontrola nad realizacją zamówień m.in art. biurowych,
  8. Wprowadzanie gości i obsługa spotkań biznesowych
  9. Pomoc w księgowości

Wymagania

Wymagania:

  1. Wykształcenie min. policealne o profilu ekonomicznym
  2. Dobra organizacja pracy i ustalania priorytetów,
  3. Samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  4. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Excel i MS Word,
  5. Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  6. Wysoka kultura osobista,
  7. Miła aparycja
  8. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  9. Ukierunkowane na zawód w działach księgowości będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Gabafi Sp. z o.o. to profesjonalne biuro rachunkowe zapewniające ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta