Sekretarka / Asystentka Zarządu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Dla naszego Klienta, dużej firmy z branży spożywczej, znajdującej się w Skawinie, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nr ref.: 31266
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Skawina

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa sekretariatu,
- wsparcie organizacyjne codziennej pracy Dyrektora zakładu,
-zamawianie materiałów biurowych,
-organizacja podróży służbowych, rezerwacje biletów
- organizacja pracy sekretariatu,
- zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji,
- prowadzenie kalendarza Zarządu

Oczekiwania:

- wykształcenie co najmniej średnie
- biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- bardzo dobra znajomość pakietu Mc Office
- aktualna książeczka sanepid – warunek konieczny
- zdolności organizacyjne
- komunikatywność

Oferta:

- elastyczny czas pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- praca w oparciu o umowę tymczasową
- praca w renomowanej firmie na terenie Skawiny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)