Sekretarka - Asystentka biura

Hoffman A.D. Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu

• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

• Obsługa centrali telefonicznej

• Dbałość o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie

• Wsparcie administracyjne pracy wszystkich działów w firmie

• Tworzenie korespondencji biznesowej, w tym przygotowywanie zestawień

   i raportów na bieżące potrzeby Zarządu

• Prowadzenie określonych rejestrów firmy

• Obsługa floty samochodowej firmy

• Organizacja podróży służbowych pracowników

• Bieżąca obsługa gości i spotkań biznesowych

• Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze

• Inne czynności biurowe związane z bieżącą pracą Biura Zarządu

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych

• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• Wysoki poziom kultury osobistej, odpowiedzialność, komunikatywność,

   samodzielność, rzetelność i zaangażowanie

• Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność planowania i ustalania

   priorytetów

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szkolenia

Prezentacja firmy

www.hoffman.wroc.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja