Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

• Obsługa urządzeń biurowych: telefon, faks, ksero,

• Przyjmowanie i wysyłanie poczty,

• Organizowanie spotkań wewnętrznych,

• Obsługa spotkań biznesowych,

• Dokonywanie zamówień artykułów biurowych

• Wspomaganie przełożonych

• Pomoc w bieżących sprawach biura

• Pomoc w kompletowaniu, drukowaniu i składaniu dokumentacji technicznej

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (student/-ka ostatnich lat)

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, PowerPoint)

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

• Prawo jazdy kat. B

• Dobra organizacja pracy

• Dodatkowo mile widziana znajomość programu AUTOCAD

Prezentacja firmy

Firma Matex Controls oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi związane ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta