Sekretarka/asystentka biura - staż

Rario

Śrem, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma RARIO zajmująca się reklamą i dekoracją zatrudni w ramach stażu organizowanego przez PUP w Śremie osobę na stanowisko: sekretarka/asystentka biura. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna m.in. za telefoniczny i osobisty kontakt z Klientami w celu sprzedaży produktów i usług oferowanych przez firmę.

Oferujemy:
- wynagrodzenie z PUP, dodatkowo premia zależna od wyników pracy,
- narzędzia pracy: telefon i laptop,
- miłą atmosferę pracy,
- zatrudnienie po odbyciu stażu.

Oferta skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Urzędzie Pracy w Śremie, bądź osób wyrażających chęć rejestracji w UP. Oferta stażu na 6 lub 12 miesięcy.

Wymagania

Wymagania:
- komunikatywność,
- umiejętność negocjacji oraz orientacja na sprzedaż,
- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- umiejętność planowania i organizacji pracy,
- systematyczność,
- mile widziane doświadczenie w kontaktach z Klientami.

Prezentacja firmy

Rario visual identity to nowoczesna firma zajmująca się produkcją szklan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat