Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Security Engineer

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Poszukiwany Security Engineer dla naszego klienta, globalnej i prestiżowej firmy działającej w obszarze cybersecurity.

Główne obowiązki:
  • Rozwiązywanie zaawansowanych incydentów sieciowych dla infrastruktury bezpieczeństwa
  • Pełnienie dyżurów i reagowanie w przypadku awarii jako Subject Matter Expert (SME)
  • Wsparcie w zakresie technologii bezpieczeństwa
  • Dostarczanie rekomendacji technicznych odnośnie infrastruktury sieciowej
  • Rozwój i dokumentowanie architektury bezpieczeństwa wspierającej spełnianie wymogów biznesowych firmy
  • Wsparcie przy rozwoju wymaganych planów projektowych
  • Tworzenie wymagań projektowych

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Generalna wiedza sieciowa na poziomie CCNA/CCNP
  • Rozległa wiedza z zakresu systemów firewall (Cisco Systems, Juniper Networks, Fortinet, Pao Alto)
  • Znajomość VPN Technologies (IPSec, SSL-VPN)
  • Wiedza o systemach Unix oraz języków skryptowych będzie mocny atutem
  • Certyfikaty branżowe (JNCIS, JNCIP, JNCIA, CCNA, CCSP, RHCT, etc.)
  • Silne zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

KORZYŚCI
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie)
  • szerokie wachlarz szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • jasna ścieżka kariery

Numer referencyjny: 2-10-40063/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.