Opis stanowiska pracy

  • Praca zgodnie z zasadami Scrum, w projekcie B+R nad innowacyjnym urządzeniem.
  • Bieżąca praca z zespołem, stad-upy.
  • Bieżąca współpraca z Product Owner’ami.
  • Prowadzenie spotkań typowych dla Scrum.
  • W razie potrzeby prowadzenie spotkań roboczych w ramach stosowanej metody pracy.
  • Identyfikowanie wyzwań związanych z funkcjonowaniem metodologii scrum.
  • Proponowanie, planowanie i wprowadzanie optymalnych działań w celu osiągania lepszych wyników i efektywności prowadzenia projektu.
  • Przeprowadzanie sesji roboczych i warsztatów w razie potrzeb.
  • Spisywanie niezbędnych wytycznych i ustaleń w firmowej Bazie Wiedzy w celu zapewnienia skutecznego stosowania zasad Scrum / Agile.
  • Promowanie kultury opartej na zaufaniu, otwartej komunikacji i wzajemnej współpracy.
  • Prowadzenie procesu tworzenia niezbędnej dokumentacji i Backloga wg Scrum/Agile przy projekcie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Osobisty rozwój przy innowacyjnym projekcie technologicznym o dużym potencjale.
  • Współpracę z Zespołem wysokiej klasy specjalistów.
  • Stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego jako Scrum Master.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego jako osoba zarządzająca zespołem.
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacji.
  • Silne umiejętności negocjacyjne.
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z dużą dbałością o szczegóły.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wykształcenie wyższe studia magisterskie; preferowane kierunki: psychologia/zarządzanie/techniczne.
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji wg Scrum Agile itp.

Mile widziane:

  • Osoba na topowym polskim i międzynarodowym poziomie.
  • Wiele lat doświadczenia Scrum Mastera.
  • Doświadczenie w prowadzeniu innych projektów niż tylko IT (czyli “B+R, “produkty fizyczne”).
  • Znajomość i doświadczenie w planowaniu sfery długoterminowej projektu - np. Wg DSDM Atern / Agile PF i inne.
  • Pasja, zaangażowanie, gotowość do długoterminowej współpracy.
  • Nastawienie na rozwój i innowacyjność.
  • Certyfikat potwierdzający kompetencje, minimum Scrum Master.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zielonogórską firmą, którą tworzą młodzi ludzie z pasją ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca IT - ERP, Praca Inżynieria